• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wypadek/kolizja? Dostaniesz dodatkowe pieniądze

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zablokowany użytkownik

Niezarejestrowani

20.9.2015 13:52
Witam,

w ramach prowadzonej przez nas Kancelarii Prawnej - zajmujemy się pomocą osobom, które miały wypadek/stłuczkę/kolizję itd. z winy innej osoby.

Nawet jeśli dostałeś już odszkodowanie - nie oznacza to, że nie możesz dostać więcej :)

Ubezpieczyciele praktycznie zawsze za mało wypłacają, dlatego zwróć się do nas - a pomożemy Ci w odzyskaniu pozostałej niewypłaconej jeszcze części świadczenia.

UWAGA: nie musisz teraz czekać latami na sprawy sądowe, wypłacamy Ci gotówkę od razu po podpisaniu umowy a sami kierujemy sprawę do Sądu i czekamy na wyrok :) niezależnie od tego jaki wyrok będzie - Ty swoje środki otrzymujesz z góry.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Wodan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 7:46
A jeśli wyrok będzie niekorzystny, to będę wam musiał oddać?
Na czym zarabiacie? Są opłaty, prowizje, czy po prostu sobie wywalczycie więcej niż zapłacicie klientowi?
Myślę, że to ważna kwestia do oceny waszej działalności i nie obrazicie się za tak bezpośrednie pytanie.
Wiem, że obecnie jest bardzo dużo firm, które walczą o odszkodowania, ale różnie są wynagradzani za swoją pracę.
Cytuj
Zablokowany użytkownik

Niezarejestrowani

21.9.2015 8:46
Wodan napisał
A jeśli wyrok będzie niekorzystny, to będę wam musiał oddać?

Nie będziesz musiał oddać. Wcześniej weryfikujemy dokumenty i sprawdzamy je pod kątem szans w Sądzie, zatem staramy się brać tylko te sprawy, w których na 100% wygramy.. albo szanse są bliskie tym 100% :)
Wodan napisał

Na czym zarabiacie? Są opłaty, prowizje, czy po prostu sobie wywalczycie więcej niż zapłacicie klientowi?

Przede wszystkim na kosztach Sądowych..

Do Sądu kierujemy sprawy na wyższą kwotę niż ta, którą wypłacamy Klientowi, ponieważ często kwoty w Sądzie są "obcinane".. a jak nie obetną - to jest to nasz zysk.
Wodan napisał
Myślę, że to ważna kwestia do oceny waszej działalności i nie obrazicie się za tak bezpośrednie pytanie.
Wiem, że obecnie jest bardzo dużo firm, które walczą o odszkodowania, ale różnie są wynagradzani za swoją pracę.

Oczywiście, że się nie obrażamy ;) Jestem otwarty na wszelkie pytania :)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Zablokowany użytkownik

Niezarejestrowani

28.9.2015 8:34
Witam,

czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania?
Cytuj
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 15:05
czyszczenieBIK_pl napisał
Witam,

czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania?


Do ilu lat wstecz można wam zgłaszać takie sprawy?
Moja mama miała wypadek 2 lata temu, złamała nogę na oblodzonym chodniku, którym zarządzało miasto. Odszkodowanie jakie dostała to moim zdaniem kpina (1500 złotych), tym bardziej, że jest już starsza i minęło ponad pół roku, zanim wszystko zrosło się jak należy i odzyskała pełną sprawność.
Zastanawiałem się, czy jej nie namówić na jakąś sprawę sądową.
Cytuj
Zablokowany użytkownik

Niezarejestrowani

28.9.2015 15:26
Witam,
sprawa nie jest przedawniona (3 lata od chwili ostatniej decyzji), z jakiej polisy mama otrzymała to odszkodowanie?

Było to OC czy NNW? Czy mają Państwo jakieś dowody tego chodnika (monitoring, zdjęcia), lub świadków?

Sprawa może być ciekawa, były przypadki, w których wygrane sprawy sięgały kilkudziesięciu tysięcy złotych..


Frąc napisał
czyszczenieBIK_pl napisał
Witam,

czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania?


Do ilu lat wstecz można wam zgłaszać takie sprawy?
Moja mama miała wypadek 2 lata temu, złamała nogę na oblodzonym chodniku, którym zarządzało miasto. Odszkodowanie jakie dostała to moim zdaniem kpina (1500 złotych), tym bardziej, że jest już starsza i minęło ponad pół roku, zanim wszystko zrosło się jak należy i odzyskała pełną sprawność.
Zastanawiałem się, czy jej nie namówić na jakąś sprawę sądową.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź