• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Z jakiego ubezpieczenia odszkodowanie po wypadku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
karson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.4.2016 9:54
Witam. Mój brat jest uczniem Technikum rolniczego. W czasie praktyki mocno uszkodził palec w prawej ręce. Był w szpitalu, palec w szynie na około 3 tygodnie. Ma ubezpieczenie w szkole i ubezpiecza go też moja mama w pracy. Czy będzie miał odszkodowanie z tych dwóch ubezpieczeń?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

28.4.2016 10:45
karson napisał
Witam. Mój brat jest uczniem Technikum rolniczego. W czasie praktyki mocno uszkodził palec w prawej ręce. Był w szpitalu, palec w szynie na około 3 tygodnie. Ma ubezpieczenie w szkole i ubezpiecza go też moja mama w pracy. Czy będzie miał odszkodowanie z tych dwóch ubezpieczeń?

Życie i zdrowie ludzkie jest wartością bezcenną, więc odszkodowanie się należy z polis w których poszkodowany występuje w roli ubezpieczonego.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
karson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.4.2016 10:02
Mamy już informacje medyczną. Czy teraz można starć się o odszkodowanie, czy jak brat zakończy leczenie? Potrzebne jest oświadczenie od lekarza po zakończeniu leczenia?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

29.4.2016 15:20
karson napisał
Mamy już informacje medyczną. Czy teraz można starć się o odszkodowanie, czy jak brat zakończy leczenie? Potrzebne jest oświadczenie od lekarza po zakończeniu leczenia?

Standardowo świadczenie co do tzw."trwałego uszczerbku na zdrowiu" jest wypołacane po zakończeniu leczenia, niemniej szkodę należy już zgłosić.Jest tak, ponieważ dopiero po zakończeniu leczenia można określić poziom tego uszczerbku, określić czy należy się jakieś świadczenie rehabilitacyjne, etc.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
PrzemysławŻukowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2016 15:15
Witaj,
Wydaje mi się, że jedno ubezpieczenie wyklucza drugie, ale mogę się mylić. A czy brat próbował kontaktować się z firmami zajmującymi się uzyskiwaniem jak najwyższych odszkodowań? Jeśli nie to niech spróbuje. Możecie zajrzeć tutaj https://www.drb.pl/ chyba że macie swoje sprawdzone firmy. Pozdrawiam i powodzenia!
Cytuj
I mówi to każdy, kto się kimś opiekuje, że trzeba być sprawiedliwym, ale samej sprawiedliwości nikt
KasjuszMag

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.4.2024 20:19
[url=https://solve.org.pl/oferta/wypadki-drogowe/wypadek-komunikacyjny/]Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny[/url] przysługuje osobom, które ucierpiały w wyniku wypadków drogowych. Niezależnie od tego, czy doszło do zderzenia pojazdów, potrącenia pieszego, czy innego zdarzenia drogowego, poszkodowani mogą ubiegać się o rekompensatę za odniesione obrażenia, uszkodzenie mienia oraz inne poniesione straty. Kancelarie odszkodowawcze pomagają w całym procesie dochodzenia roszczeń, od zgłoszenia szkody po negocjacje z ubezpieczycielami i reprezentację przed sądem. Profesjonalna pomoc prawna zwiększa szanse na uzyskanie należnego odszkodowania, które pomoże pokryć koszty leczenia i rekompensuje doznaną krzywdę.
Cytuj
Odpowiedź