• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie domku w ROD .

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.2.2016 19:45
Witam .
Czy mógłby mi ktos podpowiedzieć ,gdzie na dobrych warunkach można ubezpieczyć domek w ROD ?
Zależy mi przede wszystkim na ubezpieczeniu od zalania. Dwa lata temu część domkow ( na szczęście nie mój ) została zalana. Moja sąsiadka nie miała ubezpieczenia oraz remont domku sporo ją kosztował. Chciałabym uniknąć ewentualnych przyszłych kosztów.
Wypowiedź została zmieniona przez: Adrianna 2.2.2016 20:14
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.2.2016 9:03
Moi rodzice maja też taka działkę .Z tego co wiem ubezpieczyli domek przed wandalizmem ,pożarem,itp. U nich niczego nie zalało ,ale była próba włamania.Z tego co pamiętam to chyba tylko PZU ubezpiecza domki w ROD.
Cytuj
jakson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.2.2016 19:31
PZU ubezpiecza domki na Rod. Ceny polis wcale nie są takie wygórowane.Moi dziadkowie ubezpieczyli domek nie tylko od dewastacji i włamania ,ale tez od niszczycielskiego działania przyrody - zalania i podtopienia też ,a nawet od uderzenia meteorytu:) Cena bardzo przystępna i szeroki zakres ubezpieczenia.Wiem ,ze ciężko było im znaleźć ubezpieczyciela.
Cytuj
jagna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 8:54
Wybor polis u ubezpieczycieli jest niewielki .Domki na działkach są jakie są .Warunkiem ubezpieczenia jest chyba jest chyba trwały fundament.Coraz więcej ludzi inwestuje jednak w te miejsca i myślę ,że będzie więcej ofert.Trzeba popytać .Raczej nie sądzę ,że tylko PZU świadczy taką umowę .
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 14:45
jagna napisał
Wybor polis u ubezpieczycieli jest niewielki .Domki na działkach są jakie są .Warunkiem ubezpieczenia jest chyba jest chyba trwały fundament.Coraz więcej ludzi inwestuje jednak w te miejsca i myślę ,że będzie więcej ofert.Trzeba popytać .Raczej nie sądzę ,że tylko PZU świadczy taką umowę .

Potwierdzam, rzeczywiście trudno będzie znaleźć dobra ofertę. Duża część ZU ubezpiecza domki letniskowe ale poza ROD.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
barbara

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 16:04
Ja jestem zainteresowana tematem .Też jestem właścicielem takiego domku na ogródkach działkowych.Właśnie poszłam tym tropem PZU i jestem świeżo po rozmowie z ubezpieczycielem .Jestem bardzo zadowolona i ceną i ofertą. :) Moj domek murowany ,okratowany ,o powierzchni 25m. został ubezpieczony na sumę 38000 za cenę 130 zł.Nie boję się teraz włamań i dewastacji.Dodatkowo jest ubezpieczony bardzo szeroko od pożaru i kataklizmów. Możliwe jest ubezpieczenie całej działki OC, np. od powalenia drzewa na dzialkę sąsiada.
Cytuj
barbara

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 16:07
Dodam tylko,że rozmawiałam telefonicznie /infolinia/ ,numer znaleziony w necie. Jutro sfinalizuję rozmowę .Potrzebny jest dowód osobisty i dokładny adres ROD.Może to komuś pomoże.
Cytuj
yarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 20:42
Wypowiedź została zmieniona przez: yarek 24.2.2016 20:43
Cytuj
yarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 20:42
Wypowiedź została zmieniona przez: yarek 24.2.2016 20:43
Cytuj
Huskey

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2016 12:32
Witam .Czy ,żeby ubezpieczyć taka altanę na działce miusi być związana trwałym fundamentem z podłożem ? Mam domek na balach.Może ktoś coś mi podpowie?Domek jest drewniany ,powierzchnia 30 m2,ma zakratowane okna i drzwi.Zależy mi głownie na ubezpieczeniu od zdarzeń losowych i katastrof.Czy możliwym jest ubezpieczenie takiego domku? Znajomy powiedział mi ,że nikt mi go nie ubezpieczy.
Cytuj
Odpowiedź