• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lucas Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 16:53
Informacje o zmianie były, i to spore, myślę, że bank nie powinien mieć sobie nic do zarzucenia. Swoją drogą 3 lata temu Credit Agricole liczył na 300 tys. nowych kont do końca 2014 r., i w ogóle podbój rynku banków uniwersalnych. Sądzicie Państwo, że to mu się udało?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 18:34
Lucas to teraz Credit Agricole! Ja też o tym nie wiedziałam. Dowiedziałam się o tym gdy brałam kredyt i właśnie w sklepie mi o tym powiedzieli. Swoją drogą wszyscy piszecie tu, że kampania informująca o tym była spora, a ja gdzieś ją przegapiłam.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:45
Tomasz Słupczynski napisał
Informacje o zmianie były, i to spore, myślę, że bank nie powinien mieć sobie nic do zarzucenia. Swoją drogą 3 lata temu Credit Agricole liczył na 300 tys. nowych kont do końca 2014 r., i w ogóle podbój rynku banków uniwersalnych. Sądzicie Państwo, że to mu się udało?


Ja wcale reklam żadnych nie widziałam ani informacji też nie, ale Lukas był naprawdę dobrym bankiem i widzę, że Credit też jest ok. Ja brałam kilka rzeczy na raty z tego banku i byłam bardzo, bardzo zadowolona.
Cytuj
Odpowiedź